2024-01-31
TOP Biglis ir TOP Veislynas 2023

2024-01-31

TOP Biglis ir TOP Veislynas 2023

Kviečiame visus klubo narius aktyviai dalyvauti TOP BIGLIO 2023 ir TOP VEISLYNO 2023 konkursuose! Pretenduojančius į TOP Biglio ir TOP Veislyno titulus kviečiame iki kovo 1 d. atsiųsti užpildytas paraiškos formas ir titulus patvirtinančius sertifikatus el. paštu info@bigliuklubas.lt.

 

  • Renkant labiausiai praėjusiais metais pasižymėjusius klubo atstovus, atsižvelgiama į dalyvių nuožiūra pasirinktų 5 parodų, iš kurių bent 2 turi būti vykusios Lietuvoje, rezultatus. Papildomi balai pridedami už 2023 metais patvirtintus čempionų titulus, įgytą darbinį diplomą ar darbo varžybose laimėtus titulus.

 

  • Veislynams, norintiems dalyvauti veislynų konkurse, reikia pateikti bent trijų (bet ne daugiau kaip penkių) veislyne gimusių (ir BK nariams priklausančių) šunų rezultatus pagal TOP Biglis konkurso taisykles.

 

Visi konkursų prizininkai bus apdovanoti klubo ir rėmėjų dovanomis, o TOP BIGLIS konkurso laimėtojas taip pat galės nemokamai dalyvauti artėjančioje parodoje „Klubo nugalėtojas’2024“, kurios katalogą puoš TOP Biglio nuotrauka!

 

Konkursų anketos:
TOP Biglio anketa
TOP Veislyno anketa

Siūlome susipažinti su galiojančiomis taisyklėmis šių konkursų balų skaičiavimui:
TOP Biglio rinkimų tvarka (atnaujinta 2023-12-17)
TOP Veislyno rinkimų tvarka

2023 m. gruodžio 17 d. buvo patvirtinta atnaujinta BK TOP Biglio rinkimų tvarka, ją papildant taškais už CIB-J ir CIB-V ir susijusius titulus.