Parama biglių klubui

Kviečiame paremti Biglių klubo veiklą!

Biglių klubas stengiasi vienyti biglių mėgėjus ir siekti aktyvaus jų bendradarbiavimo, teikti metodinę pagalbą, atstovauti ir ginti klubo narių teises LKD, valstybinėse valdžios ir valdymo institucijose, tarptautinėse organizacijose.

Biglių klubas siekia organizuoti oficialius tarptautinius ir nacionalinius kinologinius renginius (čempionatus, lauko bandymus, parodas, varžybas, seminarus, kursus, apmokymus, testus, egzaminus, pasirodymus), organizuoti kultūrinius, poilsio ir pramogų renginius.

Biglių klubas stengiasi sudaryti kuo palankesnes sųlygas vystyti ir plėtoti kinologiją, rinkti informaciją, konsultuoti narius klubo veiklos ir kinologijos klausimais, organizuoti ir vykdyti reklaminę ir leidybinę veiklą.

Su Jūsų pagalba tai galime padaryti!

• Jeigu nusprendėte padėti Biglių klubui piniginėmis lėšomis, kurios bus panaudotos parodoms, renginiams ir kitoms klubo veiklai reikalingoms išlaidoms, prašytume pervesti jas į banko sąskaitą:
Biglių klubas, kodas 300609755
Taikos pr. 88 A, LT-51183, Kaunas
Atsiskaitomoji sąskaita LT427044060005805762
SEB bankas, kodas 70440

• Jeigu nusprendėte nusipirkti klubo atributiką, Jūs pradžiuginsite ne tik artimuosius ar draugus, bet ir Biglių klubo narius, nes gautos lėšos bus skirtos klubo reikmėms: metodinei literatūrai, lankstinukų, informacinių brošiūrų, sieninių, stalo, ar kišeninių kalendorių leidybai, įvairių lavinimo programų priemonėms įsigyti (agility, flyball ir t.t.).

• Jeigu nusprendėte padovanoti dovanų (nepiniginė parama), klubas sutaupytų pinigus, kuriuos turėtų išleisti tam daiktui įsigyti. Klubo veikloje prireikia pačių įvairiausių daiktų, todėl svarbi ir nepiniginė parama – parama daiktais: kanceliarinėmis prekėmis, inventoriumi, prizais renginiams ir t.t.

• Jeigu nusprendėte prisidėti ruošiant įvairius Biglių klubo renginius, parodas, tai būtų itin vertinga pagalba, kadangi svarbiausias klubo tikslas yra suburti ir populiarinti biglius. Kiekvienas galite prisidėti prie Biglių klubo puslapio kūrimo, atsiųsti informacijos apie Jus dominančią temą.

• Jeigu nusprendėte Biglių klubui skirti 2 procentus iš praėjusiais metais jau sumokėto Jūsų pajamų mokesčio, iš anksto dėkojame. Tai Jums nieko nekainuos, o Jūsų parama labai pravers klubo veikloje. Todėl maloniai kviečiame pasinaudoti šia galimybe ir, vadovaujantis “biglišku” solidarumu, paremti klubo veiklą. Būsime dėkingi, jei paskatinsite tai padaryti ir klubui prijaučiančius draugus bei kolegas.

Iš anksto dėkojame už suteiktą paramą!

Visais paramos klausimais prašytume kreiptis: bigliuklubas@yahoo.com