2017-01-31
Specialios nuolaidos ir partnerių pasiūlymai

2017-01-31

Specialios nuolaidos ir partnerių pasiūlymai

Džiaugiamės galėdami pranešti, jog prie klubo draugų ir rėmėjų prisidėjo UAB AKVAZOO, kurių gyvūnų prekių parduotuves galite rasti Vilniuje, Kaune, Panevėžyje bei apsipirkti internetinėje parduotuvėje www.akvazoo.lt

 

AKVAZOO Biglių klubo nariams taiko 15 % nuolaidą visam gausiam savo asortimentui.

 

AKVAZOO tiekiamu GOSBI šunų maistu šiemet džiaugėsi klubo parodos nugalėtojai! O ir visus kitus kviečiame išbandyti GOSBI produkciją (sausą maistą, konservus, šampūnus), nes mūsų klubo nariams šiuo metu taikomos ypatingos kainos. Informaciją su tiksliomis GOSBI produkcijos kainomis rasite šiame PDF dokumente.

 

Dėl maisto įsigijimo kviečiame susisiekti el. paštu vadyba@akvazoo.lt, nurodyti, kad esate Biglių klubo narys ir savo telefono nr. Su Jumis susisieks AKVAZOO vadybininkai ir suderins užsakymo bei pristatymo detales.

 

AkvaZoo_Gosbi_sunu_maistas